Dziękujemy, że wzięliście udział w naszym konkursie. Jesteśmy oczarowani Waszą estetyką i wizualizacjami, które wydobywają z włoskiego designu niezwykły urok. Spośród wielu znakomitych prac, wybraliśmy 5 naszym zdaniem najlepszych. Okazało się to dla nas nie lada wyzwaniem, gdyż zaprezentowaliście przed nami niezwykle wysoki poziom. 

Odkrywamy przed Wami nagrodzone prace, gratulując ich autorom zwycięstwa i wyczucia dobrego smaku.

Oldze Kuzmenko i Ninie Rosińskiej – za zajęcie 1 miejsca,
Piotrowi Skorupskiemu i Monice Jaźwińskiej – za zajęcie 2 miejsca,
a także Karolowi Zaniukowi – za zajęcie 3 miejsca.

Brawo! Znakomite wzornictwo od Jesse, Rotaliany, Sitland i Sinetica już niebawem trafi do Waszych rąk.

1.0 OLGA KUZMENKO

Czy można wyobrazić sobie znakomitszą przestrzeń dla włoskiego designu niż ta? Nagrodzona pierwszym miejscem wizualizacja wykreowana przez Olgę Kuzmenko łączy w sobie delikatność pasteli i głębię mocniejszych kolorów. To flirt nowoczesności z klasyką, w której nie brakuje miejsca na przytulność. Zaskakująca dbałość o detale sprawia, że wszystko łączy się w jedną całość od której nie możemy oderwać wzroku. Dziękujemy Olga za Twoją wizualizację i z przyjemnością nagradzamy Cię fotelem Montecarlo.

1.1 NINA ROSIŃSKA

Aranżacja Niny Rosińskiej nagrodzonej pierwszym miejscem w naszym konkursie emanuje elegancją i klasą. Zmysłowa kolorystyka połączona ze znakomitym oświetleniem i doskonałym wzornictwem tworzy przestrzeń, której nie można ani nic dodać, ani nic ująć.
Gratulujemy Ci Nina i ślemy do Ciebie fotel Captain Soft od Sinetica, który będzie mógł uprzyjemniać Ci projektowanie kolejnych znakomitych wnętrz.

2.0 PIOTR SKORUPSKI

Kolejne niezwykłe wnętrze nagrodzone w naszym konkursie, skomponowane przez Piotra Skorupskiego i tętni harmonią i życiem. Jasna, stonowana, upiększona brzoskwiniowymi detalami aranżacja to idealne tło dla włoskiego designu. Dziękujemy Ci Piotr, a za zajęcie drugiego miejsca nagradzamy Cię stolikiem kawowym Pond od Jesse.

2.1 MONIKA JAŹWIŃSKA

Zastanawiacie się, jak mogą prezentować się wnętrza, w których pierwszoplanową rolę odgrywa włoski design? Jako odpowiedź podsuwamy Wam znakomity projekt Moniki Jaźwińskiej, którą nagrodziliśmy w naszym konkursie. Króluje tu przestrzeń, lekkość i elegancja. Dziękujemy Monika, że dałaś nam powód do zachwytu. W Twoje ręce przekazujemy stolik Den od Jesse.

3.0 KAROL ZANIUK

Szarości i głębokie czekoladowe brązy – tymi barwami tętnią nagrodzone w naszym konkursie wizualizacje. Wnętrze zaprojektowane przez Karola Zaniuka zostało stworzone z dbałością o najmniejszy detal, czyli dokładnie tak jak powstaje design od Jesse. Aranżacja Karola inspiruje i sprawia, że jeszcze mocniej czujemy, dlaczego mamy tak wielką słabość do włoskiego wzornictwa.
Karolu, gratulujemy i dziękujemy! 

Gratulujemy!