×

Sypialnia powinna być najbardziej komfortowym pomieszczeniem w każdym domu. To właśnie tam odpoczywamy i przygotowujemy się na wyzwania kolejnego dnia. Włoskie meble do sypialni, które prezentuje Showroom Logan w Warszawie, pomogą wykonywać te czynności w dobrym stylu i atrakcyjnym otoczeniu.

Włoskie meble do sypialni od znanych producentów

Showroom Logan, który można odwiedzić w Warszawie, współpracuje z renomowanymi włoskimi markami, które zajmują się projektowaniem i produkcją mebli do sypialni. Są to: Jesse i Rotaliana. Każda z nich jest wyjątkowa i specjalizuje się w innych produktach, jednak wszystkie reprezentują najwyższą jakość i staranność wykonania. Dzięki temu, możemy zagwarantować, że każdy z proponowanych przez nas produktów niezawodnie będzie pełnił swoją funkcję i cieszył oko niebanalnym wyglądem przez długi czas, niezależnie od preferowanego stylu. 

Firmy produkujące włoskie meble do sypialni dostępne w Warszawie

W sypialni urządzonej w stylu klasycznym, najlepiej sprawdzą się łóżka i garderoby firmy Jesse. W wyjątkowy sposób łączą one ponadczasową klasykę i elegancję z nowoczesnymi detalami, Dzięki nim sypialnia będzie niezwykle przytulna, a sen komfortowy. 

Różnorodność materiałów sprawia, że marka Jesse znajdzie odzwierciedlenie również we wnętrzach minimalistycznych. Dopełnienie mogą stanowić niektóre siedziska marki Sitland, znakomicie komponujące się z toaletką w sypialni.

Każdemu wnętrzu klimat nadaje odpowiednio dobrane oświetlenie. Również w sypialni lampy odgrywają ogromne znaczenie. Rotaliana proponuje rozwiązania, które nadają charakter. Dzięki nim, każde pomieszczenie może nabrać włoskiego stylu.

Włoskie meble do sypialni będą idealne do każdego domu i pomogą stworzyć oryginalny wystrój wnętrza, niezależnie od tego, w jakim stylu będzie urządzone. 

Włoskie meble do sypialni – propozycja dla architektów i projektantów

Włoskie meble do sypialni, które prezentujemy w naszym Showroomie w Warszawie, mogą stać się wspaniałą inspiracją dla architektów i projektantów, którzy chcą zaproponować swoim klientom nietypowe rozwiązania. Specjalnie z myślą o nich, przygotowaliśmy modele 3D wszystkich naszych produktów. Dzięki temu, będą mogli bez problemu uwzględnić je w swoich wizualizacjach i przedstawić klientom projekty sypialni czerpiące z oryginalnego, włoskiego stylu. Jesteśmy bardzo otwarci na współpracę, dlatego zachęcamy wszystkich zainteresowanych architektów i projektantów do kontaktu. 

Showroom Logan – włoska sypialnia w Twoim domu

Jesteśmy jedynym dystrybutorem oryginalnych włoskich mebli do sypialni, nie tylko w Warszawie, ale w całej Polsce. Każdy z prezentowanych u nas produktów został zaprojektowany we Włoszech, a dzięki nam, może znaleźć się także w polskich domach. Daje to nieskończoną liczbę możliwości zaaranżowania sypialni w niepowtarzalny sposób, przy pomocy ekskluzywnych włoskich mebli, wykonanych z najwyższej jakości materiałów. Oprócz atrakcyjnego wyglądu, nasze włoskie meble do sypialni, które prezentujemy w salonie  w Warszawie, wyróżniają się także funkcjonalnością i wygodą użytkowania. Dzięki nim, w pokoju będzie panowała wyjątkowa atmosfera, sprzyjająca wypoczynkowi. Łóżka  i fotele są niezwykle miękkie i wygodne, a nasze szafy i toaletki zróżnicowane  i funkcjonalne. Także lampy Rotaliana, dostępne w naprawdę wielu wariantach i stylach, doskonale spełniają swoje zadanie i dodają charakteru stylowej sypialni.

Zapraszamy do kontaktu 

Wszystkich miłośników włoskiego stylu zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą mebli do sypialni. Zapraszamy do umówienia się na wizytę w naszym Showroomie w Warszawie telefonicznie lub poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie. Prosimy o kontakt także architektów i projektantów zainteresowanych współpracą i skorzystaniem z modeli 3D naszych mebli. Z chęcią przedstawimy naszą ofertę włoskich mebli do sypialni i odpowiemy na wszystkie pytania związane z urządzaniem wnętrz w tym stylu.